Menu roosters: Menu roosters:

Vergaderingen

Moderamenvergadering
Kerkenraadsvergadering
 

Preekrooster / Rooster algemeen


Nb. De ochtenddiensten in de Rehobothkerk vangen aan om 10.00 uur.
       De Vesperdiensten in de Grote Kerk vangen aan om 17.00 uur.
       De Avondgebeden in de Grote Kerk vangen aan om 19.30 uur.
 
 
Datum Tijdstip Voorganger Ouderlingen Diaken/
Collectant
Organist :Lector Live
stream
Koster/Bijzonderheden Koffie schenkers Ontvangst
commissie
12 juni 10.00 Petra Nijboer L. Hokke
B.v.d.Staaij
J. Kleiwegt
C.de Klerk
Jan Blankers Wim van Klaveren Theo
Wico
Arie en Nel Noordhoek W.. Poot
C. v Oosten
G.v.Embden
W.Verkade
19 juni 10.00 Bart Starreveld L. Weerheim
L. de Boer
A. Kramer Hans Treurniet Nicoline Hendriks Corrie
Wim
Arie en Nel Noordhoek
Bert en Joke v.d. V eer
W..Verkade
M. Poot
W.Kievit
R.Weerheim
19 juni 17.00 Co Elshout L. Weerheim A.Duijverman            
26 juni 10.00 Henriette van Dunné W. Poot
H. Baauw
M.Verhagen
T.Kramer
Jan Blankers   Leen
Mary
Corine Leerdam A.Visser
C. de Jong
Y.v.Brederoode
C.v.Vliet
Datum Tijjdstip Voorganger Ouderlingen Diaken/
Collectant
Organist Lector Live
stream
Koster
Bijzonderheden
Koffie 
schenkers
Ontvangst
commissie
3 juli 10.00  Ds. K. Blei W. Poot
M. Vis
J. Kleijwegt
G.v.Embden
Hans Treurniet Wim Poot Theo
Wico
Corine Leerdam K.Hahn
C.v.Oosten
Nico en Joke Horlings
10 juli  10.00 Ds. Nico Paap I. Frederiks
H. Baauw
W. Verkade
R. Frederiks
Jan Blankers Henriette Jansen Corrie
Wim
Annet Duijverman
Aeie en Nel Noordhoek
W. Kievit
A. Dijkshoorn
N. Romers
G.v.Embden
17 juli  10.00 Ds. Nico Paap W.v.Klaveren
L. Weerheim
J. de Zwart
C. de Klerk
Hans Treurniet Wico Verhagen Leen
Mary
Bert en Joke v,d, Veer
Arie en Nel Noordhoek
Teun en Atie Kramer H.J.Jansen
J. Bastemeijer
17 juli 17.00 Co Elshout L. Weerheim A.Duijverman            
24 juli 10.00 Ds. Nico Paap L. Hokke
B.v.d.Staaij
M. Verhagen
A. Kramer
Jan Blankers Leen Hokke Wim
Mary
Jochem v.d. Kooij L. Smit
A. van Vliet
L. de Boer
M. van Papeveld
31 juli 10.00 Ds. Nico Paap H. Baauw
L. de Boer
J. Kleijwegt
T.Kramer
Hans Treurniet Yvonne van Brederoode Theo Wico Jochem v.d. Kooij J.Bastemeijer
C.v.Oosten
A.v.Vliet
T.v.d.Vlis
Datum Tijdstip Voorganger Ouderlingen Diaken/
Collectant
Organist Lector Live
stream
Koster
Bijzonderheden
Koffie
schenkers
Gastvr./hr
7 aug 10.00 Bart Starreveld B.v.d.Staaij
M. Vis
A.Duijverman
G.v. Embden
Hans Treurniet   Theo
Wico
  J. Wiersma
J. Dekker
M. Faas
J. Dekker
14 aug 10.00 Ds. Nico Paap W.v.Klaveren
L. de Boer
J.de Zwart
C.de Klerk
Jan Blankers Nicoline Hendriks Leen
Mary
  M. Vis
A.Duijverman
G.v.Embden
W. Verkade
21 aug 10.00 ZOMERTERRAS                
21 aug 17.00 Ds. Nico Paap L. Weerheim A.Duijverman            
28 aug 10.00 Ds. Nico Paap I. Frederiks
W. Poot
W. Verkade
R.Frederiks
Jan Blankers W. Poot Leen
Corrie
  A. Visser
C.de Jong
Y.v.Brederoode
C. van Vliet
Datum Tijdstip Voorganger Ouderlingen Diaken/
Collectant
Organist Lector Live
stream
Koster
Bijzondergheden
Koffie
schenkers
Gastvr./hr.
4 sep. 10.00 Bart Starreveld B.v.d. Staaij
H. Baauw
J. Kleijwegt
A. Kramer
Hans Treurniet Henriette Jansen Theo
Wico
  Wim en Mary Poot
 
Nico en Joke Horlings
11 sep 10.00 Ds. Nico Paap L. de Boer
M. Vis
M. Verhagen
T.Kramer
Jan Blankers Wico Verhagen Leen
Mary
  K. Hahn
C.v. Oosten
N. Romers
G.v.Embden
18 sep 10.00 Ds. Nico Paap L. Weerheim
L. Hokke
W. Verkade
G.v.Embden
Hans Treurniet Leen Hokke Theo Wico   W. Kievit
A. Dijkshoorn
H.J. Jansen
J. Bastemeijer
18 sep 17.00 Ds. E. Dibbets L. Weerheim A.Duijverman            
25 sep 10.00 Ds. Nico Paap I. Frederiks
W.v.Klaveren
J.de Zwart
R.Frederiks
Jan Blankers Yvonne v. Brederoode Corrie 
Wim
  Teun en Atie Kramer L. de Boer
M. van Papeveld

 
   

 

terug